Jdi na obsah Jdi na menu
 


GG, HAUSER, HEJÁTKO, ŘEZNÍČEK, ŠANTRŮČEK, ŠEDIVÝ: Smradi, kterým všechno vadí!

30. 10. 2007
ObrazekOstře namíchaná chilli směs prózy a poezie známých či méně známých umělců jedné "zkurvené" generace. Suchá polínka do rozžhaveného krbu tak přidali: kontroverzní frontman punkových dinosaurů Šanov 1 Radek Šantrůček, pražský zpěvák a nestárnoucí seladon Samir Hauser (jistě ho znáte z E.B.M. kapel 90. let 20. století: Vanessa, Vanessa Gun nebo Čínská čtvrť; nyní vystupující jako Bruno Ferrari), novinář a redaktor časopisu Tetování Pavel J. Hejátko, kerkonošský pisálek Radim Řezníček, moderní básnířka G.G. a charismatický muzikant z Nežfaleš Radek Šedivý.
Tato zajímavá publikace nabízí kromě spousty fotek a obrázků také "drsné" rozhovory s prvně dvěma jmenovanými: Šantrůčkem a Hauserem nejen o muzice! A tak v době počítačů a internetu přichází na knižní trh kniha, která si určitě dokáže najít své čtenáře!
V neděli mi přišel mail od nakladatelství Tarantino a Čert,jestli bych tuto knihu nechtěl,a já jako,že jo a dnes už jsem ji měl doma.A mohu říci,že jsem ji přečetl jedním dechem a s výše zmíněným popisem se nedá jinak než souhlasit.Ovšem úsudek si musí každý udělat sám,doporučuji každému k přečtení.
Dá se sehnat u BlackPoint Music (www.blackpointmusic.cz) nebo na mailu tarantino.cert@seznam.cz a koštuje okolo "stovky".
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář