Jdi na obsah Jdi na menu
 


INSANIA: V pořadí již třetí ocenění alba RocknFreud

18. 7. 2008
 

ObrazekZa své šesté řadové album "Rock'n'Freud" získala Insania dvě první místa, a sice v kategoriích Hard'n'heavy (Anděl) a Album roku (Břitva). Dalšího vysokého řádu se skupina a její fanoušci právě dočkali v podobě vydání tohoto výjimečného opusu na klasické vinylové desce!


A budiž tma! Gramodeska právě spatřila tmu světa ve striktně limitované, zlatými čísly ručně a s láskou číslované, luxusní pětisetkusové edici, která se jedné hvězdné noci navěky rozebere, aniž by se kdy uvažovalo o dolisu. Černá deska letos slaví 60 let a snad i proto vychází aktuální album na bílém mléčném vinylu. Jedná se o první vydavatelský počin Magick Disk Musick, nového domácího labelu, který je stále v sedmém pekle z faktu, že mu kapela požehnala tento ďábelský vydavatelský debut.


ObrazekDrážky vinylu jsou pořádně zdrsněné brutálně metalovým zvukem, oproti minulosti dostaly větší prostor úderné, těžké klávesy a originální, nakonec výhradně české, skvělé texty. Kovová atmosféra, nonkonformní projev, hard core / punk, jak jej od nikoho dalšího neznáte.


Maximálně provokující a zároveň nejkrásnější obal v historii kapely, vnitřní plnobarevná kapsa a na ní mj. Sigmund Freud na raritních, dosud nezveřejněných záběrech bezprostředně po své smrti.


To všechno za pár přízemních Korun přes www.madmusick.cz, kde lze poptat i starší vinylová vydání Insanie a jiné.


Berry & Vinyl Disk Musick [e-zine], váš kurýr vinylových zpráv


--

Magick Disk Musick

www.madmusick.cz 

K dostání od 27.7.2008 i u GRF Records.